راه کارها

ارسال فکس با استفاده از ویپ

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سازمان ها و شرکت های پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات دریافته اند که ارسال و دریافت فکس بصورت کاغذی علاوه بر اینکه باعث هدر رفتن منابع زیادی از سازمان می شود، باعث آلوده تر کردن محیط زیست بدلیل استفاده از حجم زیاد کاغذ نیز می شود.

می توان گفت که در کشور ما بدلیل ناآگاهی از فناوری های نوین، همچنان در حجم بسیار زیادی از ارسال و دریافت فکس بصورت کاغذی که در سراسر دنیا منسوخ شده است، استفاده می شود. در صورتی که حتی شرکت های کوچک نیز می توانند با هزینه ای بسیار اندک به فناوری های نوین در این زمینه رو آورده و باعث کاهش هزینه ها در این قسمت برای همیشه گردند.

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن فناوری ویپ در سرتاسر دنیا، امکان ارسال و دریافت فکس بصورت کاملا الکترونیکی و از طریق نرم افزار فراهم شده است. در صورت استفاده از دستگاه فکس سنتی، شما برای ارسال هر یک فکس باید وقت زیادی گذاشته و شماره گیری های مجزا انجام دهید، در صورتی که با استفاده از ویپ شما می توانید به راحتی کلیک بر روی یک شماره بصورت همزمان برای چندین نفر فکس ارسال نمایید. استفاده از این فناوری به خصوص برای شرکت هایی که بازاریابی خود را از طریق ارسال فکس انجام می دهند توصیه می گردد زیرا می توانند اینکار را با سرعت بسیار زیاد و حذف هزینه های مربوط به استهلاک دستگاه فکس انجام دهند.

لازم به ذکر است که در این سیستم تفاوتی نمی کند که طرف مقابل شما که فکس را دریافت و یا ارسال می کند، از سیستم فکس کاغذی استفاده می نماید و یا از طریق ویپ، در هر دو حالت این ارتباط براحتی برقرار می گردد.

فکس های دریافتی شما نیز در یک فضای هارد که شما به آن اختصاص داده اید با فرمت عکس و یا pdf ذخیره می شوند و شما در صورت نیاز به راحتی می توانید از آن پرینت تهیه نمایید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه، مشاوران ما آماده ارائه بهترین راه کارها با توجه به نیاز سازمان شما، می باشند. منتظر تماس شما هستیم.