درباره ی ما

معرفی ویپ یار

گروه ویپ یار فعالیت خود را در زمینه ی ارایه ی محصولات و خدمات مرتبط با فن آوری های VOIP در سال ۱۳۹۰ آغاز نمود. همکاران ما در ویپ یار مدیران و کارشناسانی هستند که همگی قبل از پیوستن به این سازمان، سالیان متمادی را در مجموعه هایی با زمینه های کاری مشترک به کسب دانش و تجربیات مرتبط مشغول بوده اند. این پیشینه ی ارزشمند به همراه انگیزه ی بالا برای تشکیل یک مجموعه ی حرفه ای، ایشان را بر آن داشت که با توجه به نیاز روز افزون جامعه برای دست یابی به محصولات و خدمات مرتبط، گروه ویپ یار را برای نیل به اهداف از پیش تعیین شده ی خویش تاسیس نمایند.

چشم انداز و رسالت ما همواره رسیدن به جایگاهی رفیع در صنعت انفورماتیک کشور بوده است و برای نیل به این مهم ویپ یار تلاش نموده که ضمن بهبود مستمر خود با بالا بردن سطح کیفی محصولات و خدمات خویش مشتریان خود را، که عمدتا سازمان هایی پیشرو در حوزه های کاری گوناگون هستند؛ راضی نگاه دارد. به دلیل وجود مشتریان گوناگون با نیازها و اهداف مختلف، ما تلاش کرده ایم که از بدو تاسیس راهبرد خود را بر تمایز استوار نموده تا بتوانیم نیازهای گوناگون مشتریان خویش را که طیف وسیعی از صنایع را در بر می گیرند، بر آورده کرده باشیم.

امروزه نیاز به فن آوری های اطلاعات و ارتباطات همچون زیرساختی برای توسعه ی کشورها بیش از هر زمان دیگری احساس می شود، از اینرو دغدغه ی همیشگی بنیان گذاران ویپ یار، یافتن راه حل هایی علمی و عملی در جهت رفع سدهای پیش رو در این حوزه ها بوده است. ما با سر لوحه قرار دادن سه اصل دانش، تلاش و پیشرفت در تمامی مراحل کار خویش تمامی سعی خود را برای اقناع حداکثریِ نیازمندی های مشتریان خود نموده ایم. ما با بهره گیری از تمامی امکانات خود در راستای تحقق بخشیدن به اهداف سازمانی خویش گام برداشته ایم و همواره تلاش کرده ایم که ضمن تعهّد در به کار بستن آخرین دستاوردها در حوزه های مرتبط به الزامات سیستم های مدیریت کیفیت و سرآمدی در سازمان نیز پایبند بمانیم.

ما با اتکاء بر دانش نظری و عملی همکاران خود در حوزه ی ICT و کسب و کارهای مرتبط، مراحل بلوغ خویش را پشت سر گذاشته و همواره به این اصل اساسی قایل بوده ایم که هستی خود را مرهون مشتریان خود بدانیم.

اینکه گروه ویپ یار، چنین "ما"یی ست را مرهون دانش و تلاش تک تک اعضای آن هستیم. سازمانی که توانسته است در کوتاه مدتی پله های ترقی را هر چه سریعتر طی کند و به جایگاهی رسد که امروز در آنجاست، جایگاهی که نمی توان حد و مرزی برای آن تصور نمود...